Teslimat

nProt tarafından sunulan güvenlik ürünleri, siparişiniz onaylandığında, 1 iş günü içinde e-posta ile dijital olarak gönderilmektedir. E-posta içinde ürüne ait indirme linki ve lisans anahtarı/anahtarları yer almaktadır. nProt tarafından sunulan hizmetlerin teslimatı ise müşteri ile yapılan sözleşme neticesinde tayin edilmektedir. Her site için teslimat süresi, sitenin yapısı ve müşterinin ek talepleri doğrultusunda değişim göstermektedir. Siparişin teslim sürecine, ödeme işlemi tamamlandıktan sonra başlanacaktır. Özel projeler dışındaki projeler 30 iş günü içinde teslim edilmektedir.

İade Kuralları

nProt tarafından sunulan hizmet ve ürünler, geliştirme süresince müşteri ile Proje Yönetim Sistemi üzerinden takip edildiğinden, müşterinin “paket içinde yer alan” öğeler doğrultusunda istekleri yerine getirilmektedir. Geliştirilen nihai ürün, müşterinin istediği şekilde olmaktadır. nProt’un sunduğu herhangi bir hizmet iadesi, iptali veya farklı bir hizmet/paket ile değişimi kabul edilmemektedir.

Sunulan hizmetin, müşteriye teslim edilmesinden sonra istenecek her türlü ekleme, güncelleme ve geliştirme için ek ücret ödenmesi gerekmektedir.

Firmamız, Emsisoft güvenlik yazılımlarının özel çözüm ortaklığını yapmaktadır. Bir başka deyişle lisans satışı yapmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünün tanıtım sürümlerini ilgili linklerden temin ederek veya temin edemediğiniz takdirde bizden talep ederek deneyebilirsiniz. Deneme süresince her türlü sorunuzu destek@nprot.com adresine e-posta göndererek bize sorabilirsiniz.

Lisans iadesi, iptali, veya farklı bir ürün lisansı ile değişimi kabul edilmemektedir.