Siber Güvenlik Uzmanı Eğitimi için yeni dönem kayıtları açıldı

Siber İstihbarat Akademisi bünyesinde düzenlenen Siber Güvenli Uzmanı Eğitimi için kayıtlar başlamıştır. CISSO, CPEH ve CPTE sertifika programlarını içeren eğitim, Kasım 2018’de başlayacak olup, Cumartesi-Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında uzaktan canlı verilecektir. Eğitim, toplam 22 gün sürmektedir.

Siber Güvenlik Uzmanı Eğitimi‘ne katılabilmek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Eğitime katılacak kişilere, temel Linux, bilgisayar programlama, veritabanı yönetimi ve network bilgileri ile birlikte bilgi güvenliği konuları da anlatılacaktır.

Sertifikalı beyaz şapkalı hacker’lar ve penetrasyon testi mühendisleri tarafından verilen eğitimin ücreti, kısa bir süre için 4250 TL yerine 2900 TL‘dir., ödemeler bankaya havale ya da online ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Eğitime başvurmak için, https://istihbaratakademisi.com adresindeki başvuru formunu doldurabilir ya da WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her türlü sorunuzu iletisim@istihbaratakademisi.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.