Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi için yeni dönem kayıtları açıldı

Siber İstihbarat Akademisi bünyesinde düzenlenen Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi için kayıtlar başlamıştır. Eğitim, 19-20 / 26-27 Ağustos 2017 tarihlerinde, 2 hafta boyunca Cumartesi-Pazar günleri 09:00 – 18:00 saatleri arasında online verilecektir.

Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi‘ne katılabilmek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Eğitime katılacak kişilere, temel Linux, programlama, veritabanı ve network bilgileri ile birlikte siber güvenlik ve siber istihbarat konularıyla birlikte bilgi güvenliği ve ethical hacking’e giriş konuları da anlatılacaktır.

Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi‘ni tamamlayan katılımcılar, 09 Eylül – 15 Ekim 2017 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleştirilecek Siber Güvenlik Uzmanı Eğitimi‘ne katılmak için gerekli olan bilgi ve beceriye sahip olacaklardır.

Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgiye, https://istihbaratakademisi.com/egitimler/siber-guvenlige-giris/ sayfasından ders içeriği ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğitim ücreti 750 TL + %18 KDV olup, ödemeler online ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Eğitime başvurmak için, ilgili sayfadaki başvuru formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Her türlü sorunuzu iletisim@istihbaratakademisi.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.